Ekskluzywne dodatki do łazienki jako dopełnienie całości

 

Aranżując łazienkę w pierwszej kolejności skupiamy się na tym, co niezbędne. Decydujemy się na ceramiczne płytki lub mozaiki szklane, np. od firmy Krzemień Dobieramy kolorystykę. Poszukujemy odpowiedniej umywalki, misy wc, wanny lub kabiny prysznicowej. Wreszcie kupujemy meble. Jednak spoglądając na pełną aranżację często odnosimy wrażenie, że mimo starań i zaangażowania, czegoś w naszej łazience brakuje. Sposobem na dopełnienie całości są ekskluzywne dodatki do łazienki.

 

Dlaczego ekskluzywne dodatki do łazienki mają znaczenie?

Mogłoby się wydawać, że akcesoria łazienkowe stanowią mało istotny element w aranżacji. Tymczasem jest zupełnie inaczej. To właśnie ekskluzywne dodatki do łazienki tworzą klimat, nadają wnętrzu charakteru i wzbogacają przestrzeń. Można powiedzieć, że w urządzaniu wnętrz pełnią podobną rolę jak w  modzie – dodają szyku całej stylizacji. Za pomocą dodatków możemy bowiem uzupełnić kompozycję, ożywić klasykę lub wzbogacić skromność.

 

Pamiętaj o wygodzie i funkcjonalności

Aby stworzyć ciekawą aranżację wcale nie potrzebujemy całej masy akcesoriów. Wbrew pozorom, im mniej ekskluzywnych dodatków do łazienki wprowadzimy, tym lepszy osiągniemy efekt.  Ich rolą jednak nie jest jedynie nadanie estetyki i charakteru, ale też poprawa naszej wygody. Ekskluzywne dodatki do łazienki mają również wpływ na naszą wygodę. Zatem na przykład dozowniki, mydelniczki czy pojemniki na kosmetyki zrobione z trwałego, łatwo czyszczącego się materiału będą praktyczne i ozdobne zarazem. Sprawdzą się również eleganckie, metalowe gadżety przymocowane do ściany, które oszczędzają miejsce, nie sprawiają problemów przy czyszczeniu i nie zajmują miejsca na wannie czy umywalce.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *